Kategorie prezentów

Foto - Obraz na płótnie z Twoich słów - 30-te urodziny

obraz ze słów na płótnie
obraz ze słów na płótnie
obraz na 30 urodziny
prezent na 30 urodziny
obraz na płótnie na urodziny

Foto - Obraz na płótnie z Twoich słów - 30-te urodziny

Kod produktu: 4537
Prezent Dostępny
24h
Wybierz rozmiar
Cena:
Zadzwoń i zamów 17 2275 777

Zamówienia telefoniczne przyjmujemy od Poniedziałku do Piątku w godzinach 7:00 - 17:00

Masz pytania odnośnie produktu lub zamówienia?

Skontaktuj się z biurem obsługi klienta

Obraz - Liczba ze słów na 30-stkę

Jedyny taki obraz ze słów, które zgrabnie tworzą liczbę 30. Pamiętaj, że urodziny obchodzi się tylko raz w życiu, warto na tę okazję wybrać coś szczególnego. Dobierz słowa, które trafnie opisują solenizanta, a my utworzymy z nich elegancką trzydziestkę. Ilość słów jest dowolna. Taką formę upominku możesz wręczyć ukochanej dziewczynie, siostrze jak również chłopaka. 

Druk:

Do druku wykorzystujemy jedynie profesjonalnych maszyn, które gwarantują nam całkowitą precyzję wykonania. Posiadamy ekologiczne, oryginalne i bezwonne tusze, za pomocą których obraz cechuje niebywała dokładność. Wybierz dowolne cechy, dobierz czcionkę i napisz nam, które słowa mamy wyszczególnić. 

Projekt:

Zawsze zależy nam na pełniej satysfakcji naszego klienta. Dlatego proponujemy Ci, że zaraz po złożeniu zamówienia i wybraniu odpowiednich słów, przystąpimy do wykonania projektu, który następnie prześlemy do Ciebie. Dopiero po Twojej akceptacji przystąpimy do realizacji zamówienia. Pamiętaj , że układ słów na obrazie dobierany jest przypadkowo. 

Płótno Canvas:

Wydruk wykonujemy na profesjonalnym płótnie Canvas odzwierciedlającym strukturę płótna malarskiego. Produkt posiada naturalną biel i splot, charakteryzuje się odpornością na światło i szczególną trwałością. 

Ramy sosnowe:

Wykonane druki naciągamy na wysokiej jakości krosna malarskie, w całości wykonane z naturalnego drewna.Profilowane progi zapewniają odpowiedni dystans między ramą a płótnem, dzięki temu obraz jest odpowiednio naciągnięty. 

.
Formy dostawy
Metody płatności

Foto - Obraz na płótnie z Twoich słów - 30-te urodziny

obraz na płótnie na urodziny
Krok 1: Podaj dane do personalizacji
Krok 2: Dodatki do prezentu
Krok 3: Uwagi do projektu
Krok 4: Podsumowanie

Loading...
Ładowanie ...