Tak pakujemy

Opakowanie prezentowe to jeden z najważniejszych elementów każdego upominku, można stwierdzić, że jest równie istotny co jego zawartość. Estetycznie i gustownie zapakowany podarunek sprawi radość osobie obdarowanej i jednocześnie będzie naszą wizytówką.  Wybrany prezent można zapakować na wiele sposobów. Ozdobne tekturowe pudełeczko z kokardą, przeźroczysty celofan uformowany w dowolny kształt czy tradycyjna papierowa torebka, będą świadectwem naszego zaangażowania w końcowy wygląd podarunku. Dzięki naszej ofercie nie musisz martwić się o to, jak zapakować swój prezent - z przyjemnością zrobimy to za Ciebie!
Opakowanie na upominek możesz wybrać na dwa sposoby korzystając z funkcji znajdującej się obok zdjęcia głównego "Dołącz opakowanie do prezentu" lub w dziale "STREFA PAKOWANIA".

Poniżej prezentujemy Ci dostępne wzory i sposoby na opakowanie:

KLASYCZNE TOREBKI

TEKTUROWE PUDEŁECZKA ZE WSTĄŻKĄ

 CELOFAN


Opakowania dedykowane są tylko do wybranego przez Ciebie produktu i tylko on zostanie w nie zapakowany. Wielkość opakowania starannie dopasujemy do wielkości produktu.

BILECIK DO PREZENTU

Zgodnie z Twoim życzeniem, możemy dołączyć do prezentu bilecik z dedykacją. Liściki drukowane są ozdobną czcionką na eleganckim papierze w kolorze diamentowej bieli. Całość dopełnia połyskująca na srebrno koperta. Dołączając bilecik, Twój prezent będzie kompletny i oryginalny. Zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, aby całość wyglądała ekskluzywnie i pięknie. Masz możliwość dobrania odpowiedniego bileciku na każdą okazję.Dokładamy wszelkich starań do zabezpieczenia Twojego prezentu w czasie wysyłki. Każdy towar owijamy w folię z bąbelkami, a następnie pakujemy w mocne pudełko kartonowe. Jest to gwarancja, że prezent dotrze w nienaruszonym stanie. 

Możesz mieć więc pewność, że Twój prezent dla bliskiej osoby, nie tylko otrzyma eleganckie opakowanie, lecz także gustowny bilecik z dedykacją. Najważniejsze dla nas jest, by całość dotarła do Ciebie w nienaruszonym stanie. O każdą paczkę dbamy z niebywałą starannością. Komfort Twoich zakupów, jak również radość z otrzymanego podarunku jest dla nas priorytetem, dzięki któremu cieszymy się nienaganną opinią i uznaniem klientów. 

Trwa ładowanie...
Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.