Poznaj ciekawe sposoby na personalizację prezentu

W ostatnim czasie wielką popularność zaczęło zyskiwać kupowanie prezentów z dedykacją. Nie każdy jednak do końca wie, co to jest personalizacja.

W dosłownym znaczeniu, jest to dostosowanie parametrów oraz cech produktu w celu wpasowania się w indywidualny gust klienta. Jak należy to rozumieć? Znaczy to mniej więcej tyle, że za Twoją zgodą, przedmiot zostanie zmieniony i będzie w pewnym stopniu odbiegał się od oryginalnej wersji ze zdjęć. W przypadku większości przedmiotów z naszej oferty oznacza to, że będziesz mógł zaprojektować swój własny tekst na produkcie. Będzie to wtedy tak zwany prezent z dedykacją. W przypadku obrazów znajdujących się w naszej ofercie, personalizacja będzie polegać na wyborze wielkości obrazu i modyfikacji cech zdjęcia wybranego przez Ciebie i dołączonego do zamówienia.

Grawer, nadruk lub haft…

view600 (5)

W naszym sklepie prezenty z personalizacją mogą być wykonane przez nas na różne sposoby w zależności od tego, jaki jest materiał oraz kształt przedmiotu. W przypadku gdy chodzi o prezent z grawerem, może być on zamieszczony na opakowaniu prezentu, tabliczce na nim zamieszczonej oraz bezpośrednio na jego powierzchni. Grawerowanie na dołączanej tabliczce oraz opakowaniu pozawala na wprowadzenie stosunkowo dużej liczby znaków, natomiast gawer wykonywany bezpośrednio na przedmiocie ma ograniczenia związane z wielkością grawerowanej powierzchni. Staramy się jak najbardziej zoptymalizować tekst by zmieściła się jak największa liczba znaków i tekst był jak najlepiej widoczny. Przy składaniu zamówienia, w edytorze personalizacji znajdują się szczegółowe informacje o tym, ile może zostać wygrawerowanych znaków oraz maksymalna liczba wierszy.

Przy miejscu na zapisanie dedykacji znajduje się też opcja wyboru czcionki, a po kliknięciu każdej z nich pojawia się jej podgląd. Po wpisaniu tekstu pojawia się on w podglądzie na wybranym przedmiocie, by można było mieć pewną wizję tego, jak będzie on wyglądał w oryginale. Grawer są wykonywany jest metodą diamentową oraz laserową, w zależności od wielkości oraz tego, z czego został on wykonany.

Każdy produkt można spersonalizować.

view600 (4)

W przypadku przedmiotów takich jak kubek, obraz, poduszka lub koszulka mamy do czynienia z personalizacją przy pomocy druku. Tego rodzaju prezent z nadrukiem jest wykonywany z dużą precyzją dzięki wysokiej jakości używanych maszyn. Nadruki na kubkach, poduszkach i koszulkach są wykonywane techniką sublimacji, przy wykorzystaniu materiałów najlepszych gatunków. Część tych produktów ma już gotowy główny wzór i personalizacja polega w tym przypadku na dodaniu imienia oraz ewentualnie krótkiego zdania w zależności od przedstawionego wzoru. Mamy jednak również takie produkty, które będą mogły być w całości przez Ciebie wykonane. Obraz jest wykonywany na doskonałej jakości płótnie CANVAS, którego struktura odzwierciedla płótno malarskie. Posiadamy profesjonalne urządzenia gwarantujące pełną szczegółowość i dokładne odzwierciedlenie przesłanego zdjęcia.

Obrazy w ramie z Twojego zdjęcia

view600 (3)

Efekty graficzne są dodawane do obrazu w zależności od wybranej oferty, a projekt przechodzi do realizacji dopiero po zaakceptowaniu przez Ciebie projektu naszego grafika.
W naszym sklepie można zakupić również prezent z personalizacją wykonany za pomocą haftu. Jest on wykonywany przede wszystkim na przedmiotach takich jak szlafrok bądź też ręcznik. W przypadku haftu ma on, podobnie jak przy metodzie graweru, możliwość wyboru rodzaju czcionki oraz zobaczenia podglądu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *