Idealny prezent dla przyjaciółki z personalizacją

small_banner_prezentydlaprzyjaciolki

Dzieciństwo to moment kiedy zawieramy swoje pierwsze znajomości. Z jednymi dziećmi bawimy się częściej, a z innymi rzadziej. Już wtedy podświadomie wybieramy sobie osoby, które w przyszłości będziemy mogli z czystym sumieniem nazwać przyjaciółmi. Mówi się, że siedem lat znajomości i wspólnego spędzania razem czasu jest pewnego rodzaju magiczną granicą. Po tak długim okresie znamy już wszystkie nasze najskrytsze lęki, marzenia, a także wady i zalety. Nie mamy przed sobą już nic więcej do ukrycia. Bo jak przecież ukryć coś przed osobą, która zna nas tak dobrze? Po siedmiu latach mówi się już dlatego o przyjaźniach na całe życie. Kim jest więc dla nas przyjaciel? To osoba bardzo nam bliska, której ufamy bezgranicznie i traktujemy jak najbliższą nam rodzinę, pomimo braku więzów krwi. Dlatego zawsze szczególnie dużo uwagi przywiązujemy, jeśli chodzi o pomysł na prezent dla przyjaciółki. Dlaczego wybór jest dla nas trudny? Ponieważ zależy nam na tym, by nasz prezent był wyjątkowy. Nikt nie chce przecież kupić tak bliskiej osobie czegoś, co by się jej nie spodobało. Dlatego chcemy wam przedstawić kilka propozycji na prezent dla przyjaciółki, znajdujących się w naszym sklepie.

Foto-obraz w ramie do zdjęć

zdj_01

Urodziny, szczególnie osiemnaste, to świetna okazja, żeby kupić komuś piękny, pamiątkowy prezent. Wśród produktów znajdujących się w naszej ofercie znajduje się między innymi obraz ze zdjęć. W centrum obrazu znajduje się liczba 18, która zostanie utworzona z wysłanych nam przez Ciebie fotografii. Ich ilość jest całkowicie dowolna. Druk wykonywany jest przy pomocy maszyn najwyższej jakości, cechujących się szczególną precyzją, dlatego też gwarantujemy pełną szczegółowość wydruku. Ramka dostępna jest w 3 kolorach oraz 4 rozmiarach, więc nie będzie problemu z dostosowaniem obrazu do pokoju. Taki prezent dla przyjaciółki na urodziny bez wątpienia wywoła szczery uśmiech na jej twarzy i będzie piękną ozdobą każdego pomieszczenia.

Kieliszek z zabawnym napisem

zdj_02

Kieliszek jest świetnym pomysłem na prezent urodzinowy dla przyjaciółki. Ten, znajdujący się w naszej ofercie, ma nietypowy, oryginalny kształt i jest wykonany z wysokiej jakości szkła. Sprawdzi się świetnie podczas wspólnie spędzonych wieczorów przy filmie i pizzy. Na kieliszku jest możliwość dokonania personalizacji, a do tego wystarczy jedynie wpisać w edytorze imię Twojej przyjaciółki przy składaniu zamówienia. Grawer jest wykonywany bardzo dokładną i trwałą techniką laserową, więc gwarantujemy pełne zadowolenie z zamówionego produktu. Jesteśmy przekonani, że tego rodzaju prezent przypadnie do gustu Twojej przyjaciółce.

Brelok do kluczy

zdj_03

Chcesz kupić jej coś, co będzie mogła nosić zawsze przy sobie i będzie jej przypominać o waszej przyjaźni? Brelok do kluczy jest więc dla Ciebie świetnym rozwiązaniem. Bez wątpienia będzie to wyjątkowy prezent dla przyjaciółki. Brelok jest wykonany na kształt serca. Nadruk może zostać dodany po obu jego stronach. Aby dokonać personalizacji wystarczy wpisać tekst oraz dodać zdjęcie podczas składnia zamówienia, w edytorze zamieszczonym pod produktem. Gwarantujemy, że taki brelok wybrany na prezent dla Twojej przyjaciółki sprawi jej ogromną radość.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *