Co podarować dziewczynie na 18 urodziny?

Poznaj sprawdzone pomysły na prezent dla dziewczyny na 18 urodziny!

18th Birthday concept - traveling or studying abroad


Dzień 18 urodzin jest dla każdego bardzo wyjątkowy, przede wszystkim z kilku ważnych względów. Przede wszystkim dzień ten powszechnie jest uznawany za moment oficjalnego wejścia w pełnoletność. Mówi się, że w dniu ukończenia 18 roku życia stajemy się samodzielni i niezależni. Chociaż niewiele ma się to do rzeczywistości, to wiele osób z niecierpliwością wyczekuje właśnie tego konkretnego dnia. Nawet jeśli ktoś każdego roku nie obchodzi swoich urodzin zbyt hucznie, to w tym dniu szczególnie popularne są imprezy osiemnastkowe zarówno dla rodziny, jak i dla przyjaciół. Każdy, kto chociaż raz kupował komuś
prezent z okazji 18 urodzin doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że jest to zawsze ciężki wybór.

Bez względu na to ile razy zostanie zadane to pytanie, liczba odpowiedzi będzie z dnia na dzień rosła. W sklepach oraz na stronach internetowych każdego dnia przybywa coraz więcej produktów, które można byłoby kupić jako prezent dla swojej dziewczyny. Gdyby liczba tych propozycji była nieco bardziej ograniczona bez wątpienia prezent wybierałoby się o wiele łatwiej. By pomóc Ci w podjęciu właściwej decyzji, możemy przedstawić kilka propozycji produktów znajdujących się w naszej ofercie:

KIESZONKOWE LUSTERKO

Jest to prezent zawsze trafiony dla każdej lubiącej modę dziewczyny. Kompaktowe lusterko nie jest duże, więc zmieści się do każdej, nawet najmniejszej torebki. Wykonane jest w designerskim stylu: wieczko zdobi lazurowa, prześwitująca ceramika, pięknie harmonizująca ze srebrną obudową lusterka. Wewnątrz znajdują się dwa lusterka: zwykłe i powiększające, dlatego też jest ono niezawodne podczas robienia i poprawiania makijażu. Możliwe jest również dodanie do lusterka specjalnego graweru dołączonego przez Ciebie podczas składania zamówienia.

lusterko z grawerem

OBRAZ NA PŁÓTNIE

Jeśli szukasz czegoś, co będzie wiązało się z waszym związkiem, możesz podarować jej na przykład obraz z dedykacją. Nie będzie to zwykły podarunek, ponieważ na obrazie umieścimy wybrane przez Ciebie zdjęcie i edytujemy je w taki sposób, by jak najbardziej odpowiadało Twoim oczekiwaniom. Zdjęcie będzie drukowane najwyższej jakości urządzeniami, gwarantującymi pełną szczegółowość każdego obrazu.

obraz na płótnie

KIELISZEK Z GRAWEREM 

Prezent dla dziewczyny na 18 urodziny może być również symboliczny. Kieliszek z personalizacjąznajdujący się w naszej ofercie ma bardzo oryginalny kształt, a dodatkowo można dodać do niego specjalną, napisaną przez Ciebie przy zamówieniu dedykację.

kieliszek z grawerem

W przypadku imprez osiemnastkowych bardzo często prezent jest kupowany przez grupę osób, szczególnie gdy ten wymarzony sobie przez jubilata kosztuje niemałą sumkę. Inaczej jest jednak w przypadku, gdy ma być to prezent na 18 urodziny dla dziewczyny lub chłopaka. Wtedy nie kupuje się prezentu dołączając się do którejś z „prezentowych” grupek, ale trzeba działać już na własną rękę. Ale tutaj również pojawia się przecież problem. Z jednej strony kupując prezent samemu masz całkowicie wolną rękę i nikt nie narzuca Ci swojego pomysłu. Z drugiej zaś strony pojawia się problem wyboru tego prezentu. Z nikim innym go nie wybierasz, a co się z tym wiążę, nie możesz z nikim zrobić tak zwanej „burzy mózgów”, a prezent przecież sam się nie wymyśli.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *