Prezent dla taty na urodziny od córki

Tata będzie lada dzień obchodził swoje urodziny? Kluczowym elementem jest niespodzianka. Chyba o tym każdy wie, że urodzinowe prezenty przynoszą najwięcej radości. Nie masz pomysłu, ale chciałabyś się zainspirować? Genialnie, to wiedz, że właśnie jesteś w odpowiednim na to miejscu. To dokładnie tutaj, możesz znaleźć to czego szukałaś. Do dzieła! Wybierz prezent dla taty na urodziny od córki, taki prawdziwy, najprawdziwszy:)

Czy Twój tata to typ pracusia, który zaraz po pracy zagląda do swojego warsztatu?

view600 (35)

Często słyszysz jak powtarza, że musi coś dokręcić lub wystukać? Jego pracownia wypełniona jest po brzegi różnego rodzaju kluczami, które z resztą i tak nie wiem do czego służą? To świetnie!

Młotek z grawerowaną dedykacją najpopularniejszy pomysł na prezent dla majsterkowicza. Solidna drewniana rączka, obuch wykonany z kutej stali wiadomo, że jego właściciel musi doskonale znać się na swoim fachu.

Jak możesz zadedykować prezent swojemu tacie?

view600 (40)

Grawer z osobistą dedykacją znajdzie się na trzonku młotka. To właśnie od Ciebie zależy jaki będzie Twój prezent dla kochanego taty:)

Twój tata uwielbia o poranku delektować się ulubioną kawą. A wiesz jak zatrzymać aromat prawdziwej kawy na dłużej? Mamy propozycję na praktyczny prezent dla kochanego taty, będzie to puszka z dedykacją. Kawa musi być przechowywana w odpowiednim miejscu.

Co charakteryzuje taką puszkę?

  • solidne zamknięcie na klips
  • duża pojemność puszki: 19,2 cm x 12 cm x 8 cm
  • idealny aromat kawy na bardzo długo
  • personalizacja na puszce z Twoją dedykacją

Pora na następną propozycję! Prezenty na urodziny dla taty od córki. 

view600 (39)

Jak już mamy puszkę na kawę, to pora pomyśleć w czym najlepiej się pije kawkę. Otóż urodzinowy kubek będzie strzałem w dziesiątkę właśnie tego dnia. Wesoła grafika pobudzająca do życia każdego dnia. Własny kubek i kawa w zestawie to przebojowa dawka uśmiechu na cały dzień.

Urodzinowe propozycje jeszcze się nie skończyły. 

Teraz zaprezentujemy Ci ostatni pomysł, który możesz wykorzystać w dniu urodzin taty jako prezent. Są przecież ojcowie, którzy uwielbiają spędzać czas nie w warsztacie, lecz w kuchni. To właśnie tam czują się najlepiej, a przyjemność gotowania jest niesamowita. Mamy z tej okazji deskę do krojenia dla prawdziwego mistrza kuchni.

To właśnie na niej grawer będzie wyglądał wyśmienicie. Prawdziwy kucharz, powinien mieć odpowiednie narzędzia do pracy.

Urodziny taty to szczególna okazja :) Zastanów się co mogło by sprawić mu wiele radości już dziś :)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *