Udane prezenty na Dzień Matki

prezent dla mamy

Twoja mama jest jedną z tych wyjątkowych osób, które są stale dla Ciebie podporą i pomagają Ci w najtrudniejszych sytuacjach. Wiesz doskonale, że możesz liczyć na pomoc swojej mamy, ponieważ kocha Cię ona tak bardzo jak nikogo na świecie. Teraz poznasz jakie są udane prezenty na Dzień Matki.

Pomyśl za co jesteś wdzięczna swojej mamie?

  • cierpliwość
  • wyrozumienie
  • troskliwość
  • pomoc
  • udzielanie dobrych rad
  • za co jeszcze?

Pierwszym pomysłem prezentowym z jakiego możesz skorzystać jest podarowanie swojej mamie zestawu, na który składa się koszyk z dwoma ręcznikami oraz filiżanką.

Czym wyróżnia się taki rodzaj prezentu?

  • kolor ręczników: fioletowy i ecru
  • na większym ręczniku ecru, możemy wyhaftować elegancką dedykację dla Twojej mamy
  • ręczniki posiadają certyfikat Eko_Tex, to znaczy, że przeszedł badanie wyrobów włókienniczych, co za tym idzie, jest wolny od substancji szkodliwych dla człowieka. Nie zawiera barwników alergizujących, metali ciężkich itp.
  • materiałem wykonania jest bawełna

Haft indywidualnej dedykacji zamieni Twój prezent w wyjątkową niespodziankę. Twoja mama nie tylko może wykorzystać ręczniki do codziennej pielęgnacji czy ozdoby np. łazienki, lecz także otrzyma filiżankę, przy której wyśmienicie rozpocznie każdy poranek.

Kolejnym pomysłem prezentowym jest osobista poduszka. 

Twoja mama ma poczucie humoru? Uwielbia kiedy oboje żartujecie i spędzacie wspólnie czas? Właśnie dla niej mamy przygotowaną jedną z najciekawszych propozycji  prezentowych. Jest to poduszka z uroczą dedykacją. Mama z pewnością niejeden raz spędzi swobodnie relaks wylegując się na miękkiej poduszce.

Co powiesz o eleganckim kubku latte?

Jeśli mniejsza filiżanka nie doda siły Twojej mamie, to kubek o pojemności 500 ml będzie starzałem w 10. A energia pobudzi ją do działania do samego wieczora.

Dzień Matki obchodzony jest w różnych krajach świata przez prawie cały maj. Każdy pamięta o swojej mamie, wręczając jej kwiaty, upominki lub czekoladki. Pozwól, aby Twoja mama była zadowolona i cieszyła się z prezentu jaki dla niej wybierzesz. Zastanów się w jaki sposób możesz kochaną mamusię obdarować?

Co to znaczy być mamą?

Już poznałeś nasze propozycje, teraz my chcemy poznać Twój wybór. To nic trudnego. Na każde Twoje pytanie odpowiemy od razu. Wiedz, że personalizacja to czasem nie jest prosta rzecz. Słowa, które umieścimy bezpośrednio na produkcie już na zawsze zapiszą się w sercu Twojej mamy. Za każdym razem jak spojrzy na prezent, który otrzymała, wspomni właśnie Ciebie. Bycie matką to wielozadaniowa rola. Każdego dnia podejmowane są nowe wyzwania, dopiero kładąc się spać można na chwilę odsapnąć, niestety nie za każdym razem:)

Mama warta jest słów uznania i Twojej miłości. Tak jak Ty kochasz swoją mamię pomnóż razy milion, to da Ci wynik, jak mama kocha Ciebie.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *