Top 3 nieśmiertelników dla przyjaciela

Wybierając się do przyjaciela czy to na urodziny czy na jakąś inną okoliczność warto pomyśleć o prezencie, który nie tylko sprawi, że w tej wyjątkowej chwili poczuje się wyróżniony, ale o tym jaki będzie miał charakter Twój prezent. Jedną z wielu takich upominków są nieśmiertelniki, które są absolutnym hitem naszych czasów. Dzięki zamieszczonej na nim personalizacji w postaci graweru nieśmiertelnik stanie się niepowtarzalnym upominkiem. Przedstawiamy Ci nasz absolutny top 3 najchętniej kupowanych nieśmiertelników z grawerem.

1. Srebrne nieśmiertelniki na łańcuszku ze stali z grawerem dedykacji

view600

Faworytem wśród nieśmiertelników są te wykonane ze srebra. Taka biżuteria dla przyjaciela czy kolegi to idealny pomysł na prezent z okazji urodzin czy jako upominek, aby przypieczętować waszą przyjaźń. Dzięki możliwości zamieszczenia graweru z dwóch stron prezent może zawierać nie tylko dedykację, ale również datę urodzenia lub zdjęcie.

Nieśmiertelnik z żyletką ze stali chirurgicznej z opcją graweru

view600 (17)

Kolejną równie lubianą propozycją jest oryginalny nieśmiertelnik ze stali chirurgicznej z żyletką, co zdecydowanie dodaje całości charakteru. Komplet polerowany jest na wysoki połysk dzięki czemu prezentuje się rewelacyjnie, a grawer zamieszczony na nim wygląda perfekcyjnie. W zestawie znajduje się kulkowy stalowy łańcuszek, który razem z nieśmiertelnikami tworzy spójną całość.

Czarny nieśmiertelnik z łańcuszkiem z opcją graweru dedykacji

view600 (18)

Na naszej liście top 3 znalazł się również nieśmiertelnik z grawerem ze stali chirurgicznej w kolorze czarnym. Zaletą takiego zestawu jest nie tylko jego unikalny czarny kolor ale również fakt że wykonany jest niezwykle starannie i precyzyjnie, a zamieszczone na nim zdjęcie czy grawer prezentują się rewelacyjnie. Wersja w kolorze czarnym na pewno przypadnie do gustu każdemu mężczyźnie.

Wszystkie zaprezentowane propozycje to najchętniej kupowane upominki w swojej kategorii prezentowej. Cała trójka odznacza się wysoką jakością wykonania i precyzyjnym grawerem dzięki czemu taki upominek będzie mu towarzyszył przez długie lata.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *