Top 3 najpopularniejszych kubków z nadrukiem!

view600 (2)Zaczyna się nowy dzień, a Ty myślisz, że znowu muszę wstać, zjeść śniadanie i ruszać do pracy lub szkoły. Powiedz od czego zaczynasz swój dzień, by stał się całkiem inny niż poprzedni, lecz równie wyjątkowy? Mamy dla Ciebie jeden z najlepszych przykładów na energiczny start. Oryginalne kubki z nadrukiem oraz Twoją dedykacją będą genialnym pomysłem nie tylko na prezent dla kogoś, lecz przede wszystkim Tobie poprawią nastrój z rana.

Pierwszym z nich jest kubek latte z nadrukiem Good Morning Beautiful. Och, kto uwielbia komplementy z rana, dla takiego kubka i smaku ulubionej kawy, można wstawać o 6. Umieszczając dowolne imię możesz w łatwy sposób zadedykować kubek wybranej osobie.

W mroźne dni warto zacząć od czegoś na prawdę rozgrzewającego. Mini kubek latte dla każdej gorącej kobiety podniesie temperaturę, gdziekolwiek się znajdziesz. Kubek to strzał w dziesiątkę, masz go w domu, w pracy, a nawet zabierasz go ze sobą w podroż. Nazwij go tak, by nikt nie miał wątpliwości do kogo należy.

Ostatnim przykładem jest wzór NIE MÓW DO MNIE TERAZ. Chyba każdy z nas ma dzień, którego poranek nie zachęca do rozsyłania uśmiechów. Chcemy w spokoju i sami przeboleć fakt, że znów jest nowy dzień, nie mamy siły do pracy, energia dawno się wyczerpała, akumulator nam się rozładował i nie ma możliwości choćby na pozytywne skinienie. Jednak jest antidotum na wszystko, sprawdź sama jak to działa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *