Top 3 walentynkowych poduszek – same nowości

poduszki

Walentynki zbliżają się wielkimi krokami, pomyśl zatem jaki wybrać prezent dla ukochanej osoby, by zaskoczyć ją pozytywnie 14 lutego!

Mamy dla Ciebie przygotowane same nowości, a są to oryginalne poduszki z nadrukiem. Personalizacja obowiązkowa :) Zadedykuj poduszkę ukochanej osobie i ciesz się razem z nią w te Walentynki :)

  1. Poduszka dla zakochanych – Love is in the air

Dedykacja to powinien być obowiązek w tworzeniu prezentów dla bliskiej osoby. Czy wiesz jak wiele radości daje prezent, dzięki któremu uśmiecha się tylko twarz, lecz i serce? Poczuj walentynkową atmosferę, w końcu miłość czuć w powietrzu :)

2. Poduszka w kształcie serca – Kochające liski <3

Oryginalna poduszka w kształcie serca zauroczy zarówno chłopaków, jak i dziewczyny. Spędzanie wspólnych wieczorów i wylegując się na dedykowanej poduszce to królewski relaks.

3. Poduszka z odciśniętym sercem – Imiona i data.

Ostatnią nowością jest poduszka z nadrukiem odciśniętych serc. Walentynki to idealna okazja na podarowania typowo miłosnego prezentu. Jak zaskoczyć ukochaną osobę? Teraz już wiesz, wystarczy, że podasz nam Wasze imiona, a niespodzianka walentynkowa będzie jedyna w swoim rodzaju :)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *