Kategorie prezentów

Foto - obraz z Twoich słów - 40-te urodziny

foto obraz na płótnie na urodziny
prezent na 40 urodziny dla niej
obraz na płótnie ze słów
obraz ze słów na płótnie

Foto - obraz z Twoich słów - 40-te urodziny

Kod produktu: 4540
Prezent Dostępny
24h
Wybierz rozmiar
Cena:
Zadzwoń i zamów 17 2275 777

Zamówienia telefoniczne przyjmujemy od Poniedziałku do Piątku w godzinach 7:00 - 17:00

Masz pytania odnośnie produktu lub zamówienia?

Skontaktuj się z biurem obsługi klienta

Obraz-Liczba ze słów na 40-te urodziny 

Każdy prezent powinien wyróżniać się oryginalnością, przygotowaliśmy więc dla Ciebie idealną propozycję na prezent dla osoby, która będzie świętować czterdzieści lat. Foto - prezent na płótnie z liczbą urodzin będzie strzałem w dziesiątkę. Wybierz jedynie słowa, które mają ułożyć wybrany numer, a my zajmiemy się resztą. Taki obraz to rewelacyjny upominek dla mamy, cioci lub znajomego. Wystarczy, że podasz nam dowolną ilość wybranej treści, a my wykonamy dla Ciebie jedyny w swoim rodzaju upominek urodzinowy. 

Druk:

Dysponujemy profesjonalnymi maszynami drukującymi, które pozwalają nam na uzyskanie dokładnego wydruku. Używamy tylko oryginalnych i bezwonnych tuszy, dzięki którym obraz cieszy się całkowitą precyzją wykonania. Wybrane słowa wpisz w edytor znajdujący się poniżej. Dobierz satysfakcjonującą Cię czcionkę oraz poinformuj nas, które słowa mamy wyszczególnić większym rozmiarem czcionki. 

Projekt:

Pragniemy Twojego całkowitego zadowolenia, dlatego proponujemy, że po złożeniu zamówienia oraz wpisaniu odpowiednich słów, stworzymy dla Ciebie projekt. Następnie wyślemy go do Ciebie i dopiero po Twojej akceptacji przystąpimy do realizacji zamówienia. Układ słów na obrazie dobierany jest przypadkowo. 

Płótno Canvas:

Wydruk wykonujemy na profesjonalnym płótnie Canvas odzwierciedlającym strukturę płótna malarskiego. Produkt posiada naturalną biel i splot, charakteryzuje się odpornością na światło i szczególną trwałością. 

Ramy sosnowe:

Wykonane druki naciągamy na wysokiej jakości krosna malarskie, w całości wykonane z naturalnego drewna. Profilowane progi zapewniają odpowiedni dystans między ramą a płótnem, dzięki temu obraz jest odpowiednio naciągnięty. 

.
Formy dostawy
Metody płatności

Foto - obraz z Twoich słów - 40-te urodziny

obraz ze słów na płótnie
Krok 1: Podaj dane do personalizacji
Krok 2: Dodatki do prezentu
Krok 3: Uwagi do projektu
Krok 4: Podsumowanie

Loading...
Ładowanie ...