Kategorie prezentów

Obraz na płótnie z Twoich słów - 18-te urodziny - prezent na osiemnastkę

obraz na płótnie na 18 urodziny
prezent na 18 urodziny dla niej
spersonalizowany obraz na płótnie
obraz ze słów na 18 urodziny

Obraz na płótnie z Twoich słów - 18-te urodziny - prezent na osiemnastkę

Kod produktu: 4536
Prezent Dostępny
24h
Wybierz rozmiar
Cena:
Zadzwoń i zamów 17 2275 777

Zamówienia telefoniczne przyjmujemy od Poniedziałku do Piątku w godzinach 7:00 - 17:00

Masz pytania odnośnie produktu lub zamówienia?

Skontaktuj się z biurem obsługi klienta

Obraz - Liczba ze słów na 18-tkę

Wyjątkowy obraz ze słów, które zgrabnie tworzą liczbę dumną liczbę 18. Urodziny obchodzi się tylko raz w życiu, warto na tę okazję wybrać coś specjalnego. Wybierz słowa, które opisują jubilata, a my utworzymy z nich wesołą osiemnastkę. Ilość słów jest całkowicie dowolna. Obraz ze słów możesz wręczyć dziewczynie, siostrze, chłopakowi jak i każdej bliskiej osobie. 

Druk:

Do druku wykorzystujemy jedynie profesjonalnych maszyn, które gwarantują nam całkowitą precyzję wykonania. Posiadamy ekologiczne, oryginalne i bezwonne tusze, za pomocą których obraz cechuje niebywała dokładność. Wybierz dowolne cechy i napisz nam, które słowa mamy wyszczególnić. 

Projekt:

Zawsze zależy nam na pełniej satysfakcji naszego klienta. Dlatego proponujemy Ci, że zaraz po złożeniu zamówienia i wybraniu odpowiednich słów, przystąpimy do wykonania projetku, który następnie prześlemy do Ciebie. Dopiero po Twojej akceptacji przystąpimy do realizacji zamówienia. Pamiętaj , że układ słów na obrazie dobierany jest przypadkowo. 

Płótno Canvas:

Wydruk wykonujemy na profesjonalnym płótnie Canvas odzwierciedlającym strukturę płótna malarskiego. Produkt posiada naturalną biel i splot, charakteryzuje się odpornością na światło i szczególną trwałością. 

Ramy sosnowe:

Wykonane druki naciągamy na wysokiej jakości krosna malarskie, w całości wykonane z naturalnego drewna.Profilowane progi zapewniają odpowiedni dystans między rama a płótnem, dzięki temu obraz jest odpowiednio naciągnięty. 

.
Formy dostawy
Metody płatności

Obraz na płótnie z Twoich słów - 18-te urodziny - prezent na osiemnastkę

obraz ze słów na 18 urodziny
Krok 1: Podaj dane do personalizacji
Krok 2: Dodatki do prezentu
Krok 3: Uwagi do projektu
Krok 4: Podsumowanie

Loading...
Ładowanie ...